آشنایی با گپ یا هد هوزینگ شورلایف

آشنایی با گپ یا هد هوزینگ شورلایف

اگر به دستگاه تصفیه آب دقت کنید خواهید دید که سه استوانه به صورت عمودی و سری به هم وصل هستند که به آنها هوزینگ می گویند این هوزینگ ها دارای محفظه و گپ یا هد می باشند که اصولا به رنگ سفید و از جنس پلاستیک می باشد.

هد هوزینگ شورلایف دارای یک ورودی آب و یک خروجی آب می باشد. ورودی و خروجی هد هوزینگ معمولا ۱٫۴ اینچ است و باید به اتصالات با همین قطر وصل می شود.

 می توان گفت هد هوزینگ نقش مهمی در دستگاه تصفیه آب شورلایف دارد چون هوزینگ ها توسط کلگی به دستگاه تصفیه آب وصل می شوند.

گپ هوزینگ معمولا دارای مقاومت زیاد است اگر چنین نباشد در اثر فشار آب می شکند و دیگر کارایی ندارد.

اصولا گپ هوزینگ به دو شکل بر روی هوزینگ قرار می گیرد اگر گپ از نوع مادگی یا رزوه از بیرون باشد اطراف هوزینگ چفت می شوند و اگر هد هوزینگ نر و رزوه از داخل باشد خود گپ درون هوزینگ فرو می رود و به بدنه متصل می شود.

همینطور کلگی هوزینگ به صورت تک اورینگ و دو اورینگ می باشند. دو اورینگ به این معنی است که دو واشر دارد.

جالب است بدانید که کلگی هوزینگ هنگام برخورد با آب واکنشی نشان نمی دهد و بر روی طعم و مزه آب تاثیری ندارد. اگر دقت کرده باشید هنگام تعویض فیلتر هوزینگ با آچار باز می شود و در هوزینگ همچنان به پایه متصل می ماند.

آشنایی با گپ یا هد هوزینگ شورلایف

آشنایی با گپ یا هد هوزینگ شورلایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.