آموزش تعویض پمپ تقویت کننده فشار دستگاه تصفیه آب شورلایف

آموزش تعویض پمپ تقویت کننده فشار دستگاه تصفیه آب شورلایف

پمپ یکی از قطعات مهم و ضروری در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورلایف است و باعث تقویت فشار آب ورودی به فیلتر ممبران می شود.

اگر پمپ نباشد و یا خراب شود دیگر دستگاه قادر به تولید آب تصفیه شده نمی باشد و اختلالاتی در دستگاه تصفیه آب بوجود می آید.

اگر اختلالی در روند تصفیه آب بوجود آید باید قطعات مختلفی را چک کرد و به عیب یابی دستگاه پرداخت. اگر بعد از بررسی کامل متوجه شدید که ایراد از پمپ است و نیاز به تعویض دارد می توانید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

در واقع آموزش تعویض پمپ تقویت کننده فشار دستگاه تصفیه آب شورلایف به شرح زیر است :

ابتدا دستگاه تصفیه آب شورلایف را از برق بکشید.
شیر ورودی به دستگاه را ببندید.

پمپ را در دستگاه بیابید. معمولا پمپ قطعه ای بزرگ با قطر ۹ سانتیمتر و طول ۲۰ سانتیمتر است و بر روی براکت و یا پشت براکت نصب می شود.

به پمپ دو شیلنگ تصفیه آب متصل شده است، آنها را جدا کنید. توجه به ورودی و خروجی پمپ نمایید و در صورت نیاز شیلنگ ها را علامت گذاری کنید.

علاوه بر دو شیلنگ تصفیه ، به پمپ دو سوکت برق نیز متصل می شود، آن دو سوکت را جدا کنید. اگر سوکتی نیست با سیم چین کابل برق را ببرید.

پمپ تقویت کننده فشار توسط ۴ پیچ به براکت محکم می شود، پیچ ها را باز کنید تا پمپ از دستگاه جدا شود.

شیلنگ های تصفیه آب توسط اتصال زانویی به پمپ متصل می شوند، اتصالات را با چرخش خلاف جهت عقربه های ساعت از پمپ جدا کنید. البته بعضی از پمپ ها دارای اتصال سرخود هستند.

اتصالات زانویی را نوار تفلون جدید بزنید و به پمپ جدید نصب کنید.
پمپ جدید را در محل پمپ قبلی قرار دهید و پیچ ها را محکم نمایید.

شیلنگ های تصفیه آب را بر اساس اصول ورود و خروج قبلی به پمپ متصل کنید. به ورودی پمپ باید شیلنگی که از فیلتر کربن بلاک خارج شده است، متصل شود و خروجی پمپ به فیلتر ممبران می رود.

سوکت برق را نیز متصل کنید، مثبت و منفی بودن سوکت فرقی ندارد.
در آخر شیر ورودی را باز کنید و دستگاه را به برق متصل نمایید.

آموزش تعویض پمپ تقویت کننده فشار دستگاه تصفیه آب شورلایف

آموزش تعویض پمپ تقویت کننده فشار دستگاه تصفیه آب شورلایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *