اتصالات فیتینگی دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف

اتصالات فیتینگی دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف

اتصالات از قطعات پرکاربرد و پرتکرار دستگاه های تصفیه آب خانگی شورلایف هستند و از آن برای وصل کردن شیلنگ به بخش های مختلف دستگاه چون پمپ، فیلترها، هوزینگ ها و غیره استفاده می کنند.

اتصالات از نظر کارکرد به دو دسته اتصالات فیتینگی یا مهره ای تقسیم می شوند. اتصالات مهره ای از انواع قدیمی تر اتصالات بوده اند و امروزه کمتر مورد استفاد قرار می گیرند.

اتصالات فیتینگی که با نام اتصال EZ و یا سریع نیز نام برده می شود، جدیدترین نوع اتصالات هستند و اغلب دستگاه های تصفیه آب خانی شورلایف از این نوع اتصالات استفاده می کنند.

این اتصال به نحوی ساخته شده است که شیلنگ تصفیه آب با فشار به داخل آن محکم می شود و گیره هایی که درون آن وجود دارد شیلنگ را نگه می دارند.

نام گذاری این اتصال به این دلیل است که نصب و جداسازی شیلنگ از اتصالات بسیار سریع انجام می شود و بسیار ساده و آسان نیز می باشد.

به نحوی که برای جداسازی شیلنگ از اتصالات فیتینگی کافی است ضامن آن را به سمت داخل فشار دهید و شیلنگ را از آن بیرون بکشید. دقت داشته باشید کیفیت اتصالات فیتینگی بسیار مهم است.

زیرا اگر به درستی ساخته نشده باشند ضمن اینکه قادر به نگه داری شیلنگ تصفیه نیستند حتی باعث می شوند طعم و مزه نامطبوعی به آب اضافه شود اما اتصالات با کیفیت علاوه بر اینکه شیلنگ را به خوبی در خود نگه می دارند بلکه از نظر سلامت و بهداشت نیز تضمین شده هستند.

اتصالات فیتینگی در انواع مختلفی چون زانویی ها، رابط ها و سه راهی ها تقسیم می شوند و هرکدام برای ایجاد ارتباط خاصی از دستگاه به کار برده می شوند.

اتصالات فیتینگی دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف

اتصالات فیتینگی دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *