اتصال تبدیل شیر برداشت دستگاه تصفیه آب شورلایف

اتصال تبدیل شیر برداشت دستگاه تصفیه آب شورلایف

در تمام دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس برای اینکه بتوان از آب تصفیه شده استفاده کرد بر روی سینک ظرفشویی یک شیر کوچک و بسیار حساس به نام شیر برداشت قرار داده می شود.

شیر برداشت فقط مخصوص آب تصفیه شده است و از انتهای میله ی شیر برداشت به شیلنگ خروجی آب تصفیه شده متصل می شود.

حال برای اتصال شیلنگ تصفیه آب به شیر برداشت باید از قطعه ای به نام اتصال تبدیل شیر برداشت استفاده کرد.

انتهای میله ی شیر برداشت به صورت رزوه ای است و نمی توان به طور مستقیم به شیلنگ تصفیه آب متصل کرد به همین دلیل از تبدیل شیر برداشت استفاده می شود.

اتصال تبدیل شیر برداشت که به آن رابط شیر برداشت، کانکتور شیر تصفیه آب، اتصال دهنده شیر برداشت، آداپتور شیر تصفیه آب و تبدیل فیتینگی زیر شیر تصفیه آب نیز می گویند از یک ورودی به قطر ۱٫۴ اینچ و یک خروجی با قطر ۷٫۱۶ اینچ ساخته می شود.

آن قسمت اتصال تبدیل شیر برداشت دستگاه تصفیه آب شورلایف که با قطر ۱٫۴ اینچ ساخته می شود به صورت فیتینگی است و برای نگهداشتن شیلنگ تصفیه آب طراحی شده است.

اما آن قسمت که دارای قطر ۷٫۱۶ اینچ است به صورت رزوه از داخل طراحی شده و برای نصب به انتهای میله ی شیر تصفیه برداشت مناسب است.

اتصال تبدیل شیر برداشت دستگاه تصفیه آب شورلایف از آلیاژ پلاستیک فشرده ساخته شده است و دارای کیفیت بالایی می باشد و به دلیل اینکه دائم با آب در ارتباط است زود دچار خرابی و شکستگی نمی شود و به آب طعم و بوی ناخوشایندی وارد نمی کند.

اتصال تبدیل شیر برداشت دستگاه تصفیه آب شورلایف

اتصال تبدیل شیر برداشت دستگاه تصفیه آب شورلایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *