بوستر پمپ دستگاه تصفیه آب شور لایف

بوستر پمپ دستگاه تصفیه آب شور لایف

در دستگاه تصفیه آب خانگی به روش اسمز معکوس آب باید با فشار زیاد وارد فیلترها شود تا مورد تصفیه قرار بگیرد و این فشار آب را بوستر پمپ برای دستگاه ایجاد می کند. پمپ از لحاظ ظاهری بسیار ساده می باشد که شامل یک موتور الکتریکی و یک کلگی می باشد که خود این کلگی دارای اجزای مختلفی است.

بدنه بوستر پمپ شور لایف فلزی بوده دارای پایه می باشد که توسط پیچ به براکت نصب می شود و از طرفی به کلگی وصل می باشد، جنس کلگی پلاستیکی و دارای دو راه ورود و خروج آب می باشد.

آب از ورودی وارد می شود و طی فرایندی با فشار زیاد از راه خروجی خارج می شود وارد ممبران می شود.

پمپ جزء قطعات اصلی دستگاه تصفیه آب شور لایف می باشد. پمپ دستور خاموش و روشن شدن را از سوئیچ های فشار بالا و پایین می گیرد. به این صورت که اگر پمپ خاموش باشد و آب مخزن کم شود سوئیچ فشار پایین دستور روشن شدن پمپ را می دهد و هرگاه مخزن پر شود سوئیچ فشار بالا دستور خاموش شدن دستگاه را می دهد.

باید بدانید که بدنه پمپ خیلی کم پیش می آید خراب شود و این کلگی پمپ است که خراب می شود و باید تعویض شود. مراقب باشید که آب به بدنه پمپ نرسد والا سیم پیچی دچار مشکل می شود و امکان سوختگی وجود دارد.

بوستر پمپ ها با آداپتور ۲۴ ولت ۲ آمپر کار می کند و از لحاظ ساختاری شامل دسته های متفاوتی است که چند نوع آن را عنوان می کنیم.

  • بوستر پمپ سانترفیوژی: جهت انتقال انرژی به سیال ها به صورت دائم استفاده می شود.
  • بوستر پمپ چرخ دنده ای : که برای افزایش فشار حجم سیال با مقدار کم استفاده می شود.
  • بوستر پمپ رفت و برگشتی: که نیروی محرکه در این پمپ ها توسط موتورهای الکتریکی تامین می شود. این نوع پمپ به طور معمول کم ظرفیت است اما توانایی ایجاد فشار زیاد سیال را دارد.
بوستر پمپ دستگاه تصفیه آب شور لایف

بوستر پمپ دستگاه تصفیه آب شور لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *