تفاوت اساسی بین انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی شورلایف

تفاوت اساسی بین انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی شورلایف

دستگاه های تصفیه آب خانگی شورلایف (sure life water purifier) یکی از بارزترین نمونه های پیشرفته و کامل دستگاه های تصفیه آب خانگی هستند که از انواع مختلف آنها می توان برای رفع تامین نیازهای آب شرب خانگی استفاده کرد.

این دستگاه ها به صورت مشترک بر اساس فرآیند اسمز معکوس کار می کنند و روش تصفیه RO در تمامی این دستگاه ها ثابت است.

اما وجود برخی تفاوت های اساسی دیگر باعث می شود تا دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف در انواع مختلفی تقسیم شوند.

تعداد فیلترهای به کار برده شده در این دستگاه ها حداقل از ۵ فیلتر اصلی شروع می شود، در واقع ۵ فیلتر الیافی، کربن فعال گرانول، کربن بلاک، ممبران و پست کربن در تمامی این دستگاه ها به کار برده می شود اما عاملی که سبب ایجاد تفاوت اساسی بین این سیستم ها می شود تعداد و نوع فیلترهای آپشنال است.

در برخی از دستگاه ها می توان از فیلترهای مکمل مینرال، قلیایی، یو وی، نانو، آنتی باکتریال و یا اکسیژن ساز و غیره استفاده کرد.

ممکن است برخی دستگاه های شور لایف یک یا دو و یا تمامی فیلترهای آپشنال را دارا باشند. این تفاوت باعث می شود تا کارایی دستگاه ها باهم متفاوت باشد.

مقدار آب تصفیه شده از دستگاه در طول شبانه روز بر حسب واحد گالن بیان می شود، عموما دستگاه های تصفیه آب خانگی توان تولید ۵۰، ۶۰، ۷۵ و یا ۸۰ گالن آب تصفیه شده را دارند.

ممبران های ۵۰ گالن و ۷۵ گالن رایج ترین ممبران هایی هستند که در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف مورد استفاده قرار می گیرند.

در نهایت کیفیت و نوع قطعات و استفاده از قطعات و ابزارهای کمکی تفاوت های اساسی بین انواع سیستم های تصفیه آب خانگی را به وجود می آورند.

تفاوت اساسی بین انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی شورلایف

تفاوت اساسی بین انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی شورلایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *