دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف

دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف

در مقاله قبلی در مورد کمپانی SURE  توضیح دادیم و گفتیم که این کمپانی هم در قسمت تصفیه هوا و هم تصفیه آب فعالیت می کند و درواقع یکی از برند های مطرح در روش های نوین دستگاه تصفیه آب می باشد.

یکی از محبوب ترین محصولات این کمپانی دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی می باشد که ۶ مرحله ای است و استاندارد های بین المللی لازم مانند NSF و CE و غیره را دارا می باشد.

این دستگاه تصفیه آب دارای ۶ مرحله فیلتر است که هرکدام کار مهمی را انجام می دهند :
  1. فیلتر الیافی یا نخ تابیده : جداسازی ناخالصی مانند شن ،ریگ و گل و لای
  2. فیلتر کربن اکتیو : حذف مزه و طعم بد و بو
  3. فیلتر کربن بلاک : حذف نیتریت و نیترات و غیره
  4. فیلتر ممبران (قلب دستگاه تصفیه آب) : تولید آب مقطر
  5. فیلتر پست کربن : حذف تلخی آّب
  6. فیلتر مینرال : افزودن املاح مورد نیاز بدن

هرکدام از این فیلتر ها نقش مهمی را ایفا می کنند برای توضیحات تخصصی کارکرد هر فیلتر می توانید با کارشناسان کمپانی کاسپین ارتباط عرشیا در ارتباط باشید.

مدت زمان استفاده از هر فیلتر محدودیت دارد و باید سر زمان هر فیلتر تعویض گردد در غیر این صورت ممکن است خرابی به وجود آید و خروجی آب دستگاه تصفیه آلوده باشد.

دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف

دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *