رفع سختی آب با دستگاه تصفیه آب شور لایف

رفع سختی آب با دستگاه تصفیه آب شور لایف

آب آشامیدنی شاخص های متفاوتی دارد . یکی از این شاخص ها که بسیار مهم و حائز اهمیت است میزان سختی آب است . سختی آب یا TDS  آب به مجموع کل املاح موجود در آب گفته می شود .

برای فهمیدن میزان استاندارد سختی آب باید مطالعات و تحقیقات بیشتری انجام شود و تا کنون هیچ استانداردی به صراحت اعلام نشده است . به طور کلی میزان سختی آب ۵۰ ، میزان مطلوبی می باشد و اگر میزان سختی آب پایین تر از ۵۰ باشد مزه ی آب تلخ می شود .

میزان سختی آب دستگاه های تصفیه آب خانگی از ۵۰ تا ۱۷۰ اعلام می شود . آبی که میزان سختی آن کمتر از ۵۰ باشد می تواند باعث ایجاد بیماری های مختلف از جمله بیماری های قلب و عروق و غیره شود و به بدن آسیب برساند .

آب آشامیدنی لوله کشی شهری به دلیل این که سرشار از املاح و مواد معدنی می باشد و غالباً این املاح مضر می باشد ، باید در دستگاه تصفیه آب این املاح از بین روند .

برای جلوگیری از تلخ شدن آب در صورت تصفیه شدن قطعه ای به نام شیر میکس وجود دارد که این قطعه مقداری آب شهری را با آب تصفیه شده و عاری از املاح مخلوط می کند و میزان سختی آب را تنظیم می کند .

آب آشامیدنی سالم دارای فاکتورها و ویژگی هایی است که به شرح زیر می باشد :

  • عاری از رسوبات درشت و شن و ماسه
  • عاری از املاح و مواد خطرناک مانند آرسنیک ، نیتریت ، نیترات و غیره
  • عاری از کلر و مشتقات آن
  • دارای خواص آنتی اکسیدانی
  • دارای املاح و یون های مفید مانند کلسیم ، منیزیم و غیره
  • دارای طعم و بوی مناسب
رفع سختی آب با دستگاه تصفیه آب شور لایف

رفع سختی آب با دستگاه تصفیه آب شور لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.