ساختار مخزن دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف

ساختار مخزن دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف

مخزن یکی از قطعات مهم است که در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورلایف از آن برای ذخیره آب تصفیه شده استفاده می شود.

مخزن عموما استوانه ای شکل است و هر دو سمت آن کاملا پلمپ شده است، به گونه ای که دسترسی به داخل مخزن امکان پذیر نمی باشد.

مخازن عمومی که برای ذخیره آب به کار برده می شوند، بر خلاف مخازن تصفیه آب حتما باید تحت فشار باشند، در واقع داخل مخزن علاوه بر آب، بخشی برای ذخیره هوای فشرده نیز به کار برده می شود.

برای جداسازی آب و هوا از یک دیافراگم استفاده می شود که انعطاف پذیری بالایی دارد و باعث جداسازی هوا و آب از یکدیگر می شود.هوا در قسمت زیر دیافراگم و آب تصفیه شده در بخش بالایی ذخیره می شود.

در برخی از مخازن به جای دیافراگم از تیوپ استفاده می کنند، درواقع تیوپ برای ذخیره آب و فضای اطراف آن برای ذخیره هوا به کار می رود.

مخازن دیافراگمی نسبت به سایر مخازن عملکرد بهتری دارند، زیرا سطح تماسی که دیافراگم با آب ایجاد می کند کمتر است و این باعث حفظ کیفیت آب می شود.

ساختار و تجهیزات بخش های خارجی مخزن شامل شیر مخزن به جهت کنترل ورود و خروج آب، شیر تنظیم فشار هوا برای تنظیم و کنترل هوای مخزن و پایه نگه دارنده می باشد.

مخزن همچنین ممکن است پایه دار باشد، پایه برخی از این مخازن به صورت سر خود به همراه مخزن می آید و برخی دیگر قابلیت جدا شدن دارند.

رنگ بدنه مخزن می تواند از نوع مات یا شفاف باشد، مخازن مات عموما کاربرد بیشتری دارند، زیرا مانع از عبور نور به داخل مخزن می شوند.

ساختار مخزن دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف

ساختار مخزن دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *