سختی گیر رزینی شور لایف

سختی گیر رزینی شور لایف

یکی دیگر از سختی گیرهایی که ما می توانیم برای برطرف کردن سختی آب استفاده کنیم سختی گیر رزینی است که همچون سختی گیر پلی فسفات بر روی املاح آب تاثیر می گذارد .

رزین های سختی گیر رزینی معمولا کروی شکل هستند و دانه های رزین معمولا از پتاسیم و سدیم است که پس از عبور آب از آن جای منیزیم و کلیسم با پتاسیم و سدیم عوض می شود و وقتی این اتفاق می افتد دچار آب رفتگی شده و متورم می شوند بعد از اشباع شدن توسط آب نمک احیا می شود(همان عمل بکواش).رزین ها معمولا تا ۱۳۰درجه سانتی گراد را تحمل می کنند.

رزین ها معمولا به سه نوع آنیونی (ضعیف و قوی) ،کاتیونی (ضعیف و قوی) و رزین میکس بد هستند که بهترین نوع آن رزین سختی گیر پرولایت است.

اگر که از سختی گیر استفاده نکنیم مثلا در لباسشویی ها بعد از مدتی که لباس ها را می شوییم خواهیم دید که لکه دارد و این بعلت تشکیل رسوب است و همچنین تشکیل رسوب بر روی لوله های گرمایشی و سرمایشی و حتی اگر دقت کرده باشید روی دوش حمام و شیرهای آب می توان سفیدی هایی را دید که همان رسوب است.

اگر شیر سختی گیر تمام اتوماتیک باشد کلیه مراحل اعم از سرویس و بکواش و حتی مکش نمک را خود به خود انجام می دهد و حتی قابلیت تنظیم تمامی این مراحل را به صورت دستی نیز فراهم می باشد.

حال ببینیم چگونه می توانیم سختی گیر رزینی را راه اندازی کنیم.

اول شیر اهرم چند راهه را در حالت بکواش می گذاریم و شیر هواگیری را باز گذاشته بعد از خارج شدن آب زرد رنگ و شفاف شدن شیر هواگیری را می بندیم و حالا شیر سختی گیر را در حالت سرویس قرار می دهیم تا شروع به کار کند.

سختی گیر رزینی شور لایف

سختی گیر رزینی شور لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.