فروش هد پمپ شور لایف

فروش هد پمپ شور لایف

هد پمپ یا همان کلگی پمپ یکی از اجزای پمپ دستگاه تصفیه آب می باشد . این قسمت نیروی الکتریکی ( که به حالت چرخانی شکل می باشد . ) که موتور الکتریکی تولید کرده است را به یک پمپ فشار تبدیل می کند .

نشانه های وجود خرابی در کلگی به حالات مختلفی وجود دارد که به شرح زیر می باشد  :

  • صدای زیاد دستگاه تصفیه آب
  • نشتی و ریزش آب
  • بالا نبردن فشار آب ورودی

صدای زیاد دستگاه تصفیه آب نشان دهنده شل بودن پیچ های آن می باشد . پیچ های کلگی را سفت کنید تا مشکل بر طرف شود اگر این صدا باز ایجاد شود ، اقدام به تعویض آن کنید .

اگر ریزش و نشتی آب از قسمت کلگی مشاهده کردید ، اقدام به تعمیر آن کنید اگر تعمیر آن ناموفق بود ، باید تعویض شود . بعد از تعویض حتماً به عملکرد فیلتر ممبران دقت کنید زیرا یکی از علل های نشتی آب از کلگی اشباع مواد شیمیایی و املاح در فیلتر ممبران می باشد ، در اینجا اهمیت تعویض به موقع فیلترها مشخص می شود .

فشار آب دستگاه بسیار حائز اهمیت می باشد چون اگر فشار آن به مقدار کافی نباشد ( کمتر از ۵۰ psi باشد . ) ، میزان هدر رفت آب افزایش می یابد . پایین بودن فشار آب می تواند دلایل دیگری هم داشته باشد مانند : گرفتگی فیلترهای پیش تصفیه ، ضعیف بودن برق ترانس و غیره

اگر به نشانه های خرابی کلگی پمپ دقت نشود و به موقع تعویض نشود ، به موتور الکتریکی دستگاه نیز آسیب وارد می شود پس توجه به این موضوع بسیار مهم می باشد .

بهتر است تعویض هد پمپ شور لایف برای اطمینان بیشتر توسط کارشناس و متخصص مربوط به آن انجام شود .

فروش هد پمپ شور لایف

فروش هد پمپ شور لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *