فشار نرمال در سوئیچ فشار پایین شور لایف

فشار نرمال در سوییچ فشار پایین شور لایف

سوئیچ قطع فشار پایین فقط در دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس وجود دارد. به سوییچ فشار پایین لوپرشر نیز می گویند.

برای فشار لازم فیلتر ممبران نیاز به پمپ می باشد. اگر آب قطع باشد پمپ آسیب می بیند بنابراین باید قطعه ای به نام لوپرشر وجود داشته باشد تا در هنگام قطعی آب دستگاه تصفیه آب را خاموش کند.

برای قطع خودکار برق در صورت قطعی آب ورودی از سوئیچ فشار پایین استفاده می کنند. سوییچ فشار پایین آب به فیلتر مرحله اول و آب خروجی مرحله اول متصل می شود و فشار آب ورودی را می سنجد.

اگر فشار آب ورودی به دستگاه ۵PSI  باشد سوییچ جریان برق را وصل می کند و در غیر این صورت جریان برق را قطع می کند .

اگر به این موضوع اهمیت ندهیم ، آب دفع بیشتری تولید می کند و به فاضلاب می فرستد و آب تصفیه شده کمتری خواهیم داشت و مخزن ذخیره را با سرعت کمتری پر می کند و آب خروجی کیفیت لازم را نخواهد داشت به همین منظور از پمپ برای افزایش جریان ورودی آب به دستگاه تصفیه استفاده می کند.

برای محافظت از پمپ از سنسور فشار پایین تصفیه آب استفاده می کنیم.

سوییچ فشار پایین یکی از قطعات مهم دستگاه می باشد زیرا وظیفه محافظت از پمپ را برعهده دارد. محل نصب لو پرشر در دستگاه تصفیه آب بین منبع تغذیه آب و پمپ دستگاه می باشد اما بعضی مواقع می توان این سوییچ بعد از فیلتر مرحله سوم و قبل از پمپ نصب کرد.

 در زمان خالی بودن مخزن ذخیره سوییچ فشار پایین جریان برق را برقرار می کند.

فشار نرمال در سوئیچ فشار پایین شور لایف

فشار نرمال در سوئیچ فشار پایین شور لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.