فواید و کارایی آچار هوزینگ دستگاه تصفیه آب شور لایف

فواید و کارایی آچار هوزینگ دستگاه تصفیه آب شور لایف

آچار هوزینگ یکی دیگر از قطعات دستگاه تصفیه آب است. آچار هوزینگ همان طور که از نامش مشخص است برای باز و بست هوزینگ در دستگاه تصفیه آب شور لایف استفاده می شود.

 آچار هوزینگ سایزهای مختلفی دارد و برای انواع هوزینگ ها در دستگاه تصفیه آب کاربرد دارند. همان طور که می دانیم هوزینگ ها یکی از مهمترین قطعات بر روی دستگاه های تصفیه آب هستند.

هوزینگ به دلیل نگه داشتن فیلتر درون خود باید به صورت مقاوم بر روی دستگاه متصل شود.

نصب هوزینگ بر روی دستگاه به صورت دستی احتمال زیاد نشتی یا باز شدن هوزینگ را دارد اما آچار هوزینگ با پیچیدن به دور هوزینگ ومحکم کردن آن امکان نشتی را از بین می برد.

اجزای مختلف آچار هوزینگ دستگاه تصفیه آب شور لایف

دسته : جهت وارد کردن فشار به کار می رود و بهتر است دسته بسیار مقاوم باشد.

حلقه انتقال فشار: قسمت جلوی آچار قرار دارد و به شکل دایره است. این قسمت به دور هوزینگ می چرخد و فشار دسته را به هوزینگ وارد می کند.

گیره آچار: این گیره ها در اطراف زایده ها قرار می گیرند و فشار را مستقیم به محفظه (هوزینگ) وارد می کنند.

کاربرد آچار هوزینگ دستگاه تصفیه آب شور لایف

آچارهوزینگ فیلترخانگی: هوزینگ های خانگی از نظر ابعاد و اندازه یکسان هستند گرچه از نظر ظاهری شاید کمی تفاوت داشته باشند در این صورت هرنوع آچار هوزینگ خانگی بر روی آنها قابل استفاده است.       

آچار هوزینگ اسلیم: دربرخی از دستگاه های خانگی و نیمه صنعتی لازم است از هوزینگ های باریک استفاده شود که این هوزینگ ها آچار های مخصوص به خود را دارند که حلقه انتقال فشار کوچک تری دارد.

آچار هوزینگ جامبو: فیلترهای جامبو نسبت به فیلترهای دیگر قطر بیشتری دارند.

برای هوزینگ های جامبو نمی توان از هر نوع آچار هوزینگی استفاده کرد. آچار هوزینگ جامبو دارای حلقه انتقال فشار بزرگ تری است.

فواید و کارایی آچار هوزینگ دستگاه تصفیه آب شور لایف

فواید و کارایی آچار هوزینگ دستگاه تصفیه آب شور لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *