فیلترهای مکمل در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف

فیلترهای مکمل در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف

استاندارد یک دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس کامل به لحاظ تعداد فیلترها تا پنج فیلتر تصفیه الیافی، کربن فعال گرانول، کربن بلاک، ممبران و پست کربن است.

این پنج فیلتر می توانند آب را کاملا تصفیه کنند و تا ۹۸% از کل املاح و یون های محلول در آب را حذف کنند.

در واقع این ۵ فیلتر کلیه ناخالصی های بیماری زا مضر را حذف می کنند. اگر دستگاه تصفیه آب خانگی تنها دارای این فیلترها باشد جزء سیستم های کامل به حساب می آید و می توان با اطمینان خاطر از آن استفاده کرد.

اما در اغلب موارد در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف علاوه بر این فیلترها، از فیلترهای دیگری با عنوان فیلتر مکمل استفاده می شود.

فیلترهای مکمل از مرحله ششم در دستگاه نصب می شوند و می توان دستگاه های تصفیه آب خانگی را با استفاده از این فیلترها ارتقاء داد.

فیلتر مینرال و سوپر مینرال :

فیلتر مینرال از رایج ترین فیلترهای آپشنال است که عموما در مرحله ششم از دستگاه قرار می گیرد و وظیفه دارد یون های معدنی مانند کلسیم، منیزیم، پتاسیم و غیره را به آب اضافه کند.

با افزودن این یون ها سختی آب کمی بالاتر می رود و طعم و مزه بسیار بهتری بدست می آورد.

فیلتر قلیایی :

فیلتر قلیایی با افزودن برخی یون ها و ترکیبات معدنی به آب خاصیت قلیاییت اضافه می کند و حالت اسیدیته آب را از بین می برد.

این فیلتر عموما در مرحله هفتم و یا در برخی موارد به جای فیلتر مینرال مورد استفاده قرار می گیرد.

فیلتر یو وی :

فیلتر یو وی با تابش اشعه فرابنقش در طول موج ۳۰۰-۴۰۰ نانومتر، قادر است کلیه میکروب ها و ویروس های زنده و فعال موجود در آب را کاملا غیر فعال کند.

فیلتر اکسیژن ساز :

فیلتر اکسیژن ساز با انجام واکنش هایی غیر شیمیایی و تنها با بهره گیری از انرژی شکست مولکولی سبب آزاد سازی مولکول های اکسیژن بیشتر می شود و خاصیت اکسیژنه را به آب می افزاید.

فیلترهای آنتی باکتریال، فیلتر مکمل ۴ در ۱ (میکس) و محافظ ممبران از دیگر فیلترهای مکمل در دستگاه هستند که می توان با بهره گیری از آنها کیفیت آب خروجی را بالاتر برد.

فیلترهای مکمل در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف

فیلترهای مکمل در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *