فیلتر قلیایی در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف

فیلتر قلیایی در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف

PH واحد اندازه گیری درجه قلیاییت و اسیدیته مواد است و از ۱ تا ۱۴ درجه بندی می شود، PH آب ۷ است و در واقع حالت خنثی دارد، یعنی نه اسیدی است و نه بازی.

اما امروزه در معرض قرار گرفتن آب با مواد شیمیایی و آلاینده های مختلفی که ناشی از ورودی فاضلاب های صنعتی و کودهای سمی کشاورزی به آب است.

باعث شده تا آب کمی حالت اسیدی به خود بگیرد، این در حالی است که پزشکان توصیه می کنند آب مصرفی برای انسان بهتر است از نظر PH دربازه ای بین ۸-۹٫۵ قرار بگیرد.

البته دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس با حذف کلیه املاح موجود در آب باعث می شوند تا PH آب کمی کاهش پیدا کند.

برای حل این مشکل و برای تولید آب قلیایی چاره ای اندیشیده شده است و آن استفاده از فیلتر قلیایی در دستگاه تصفیه آب است.

فیلتر قلیایی از فیلترهای آپشنالی است که دارای ترکیبات معدنی است و با افزودن این ترکیبات به آب باعث بالاتر رفتن PH آب و تولید آب قلیایی می شود.

در واقع این مواد با بالاتر بردن مواد معدنی موجود در آب خاصیت بازی یا قلیایی به آب می دهند. این آب برای سلامتی انسان بسیار مفید می باشد و مزایا بسیار مفیدی را به همراه دارد.

آب قلیایی به بهبود عملکرد سیستم گوارشی بسیار کمک می کند، برای سلامتی پوست مفید است، به عملکرد بهتر کبد کمک می کند و باعث می شود سم زدایی بدن بهتر انجام شود.

فیلتر قلیایی در برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف به عنوان فیلتر مکمل یا افزودنی به کار برده می شود.

باعث می شود آب خروجی از دستگاه از نظر کیفی خواص فوق العاده ای داشته باشد، ضمن اینکه فیلتر قلیایی سبب بهبود طعم و مزه آب نیز می شود.

فیلتر قلیایی در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف

فیلتر قلیایی در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *