فیلتر مینرال شورلایف

فیلتر مینرال شورلایف

در دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای اسمز معکوس تنها فیلتری که قابلیت حذف مواد را ندارد و فقط به آب مواد مفیدی همچون کلسیم، منیزیم و پتاسیم  اضافه می کند فیلتر مینرال شورلایف است که در مرحله ششم قرار دارد.

البته در بعضی از دستگاه های تصفیه آب این فیلتر وجود ندارد اما بهتر است که این فیلتر روی دستگاه نصب شود.

چون ۵ فیلتر اول کل ناخالصی های آب را گرفته و سختی آب خیلی کم می شود و امکان دارد مزه آب به تلخی بزند وجود این فیلتر در اینجا مهم است چون با افزودن مواد معدنی مزه آب را بهتر می سازد.

فیلتر مینرال شورلایف جزء فیلترهای مکمل می باشد و طول عمر این فیلتر یک الی یک سال و نیم است و این زمان به کیفیت آب ورودی و تعویض به موقع فیلترهای قبلی  و حتی کیفیت خود فیلتر مینرال نیز وابسته است.

پس سعی کنید زمان خرید فیلتر مینرال دقت کافی به کار ببرید تا فیلتر با کیفیت تهیه کنید.

در زمان تعویض فیلتر مینرال اول شیر آب ورودی و شیر مخزن را ببندید و دستگاه را از برق بکشید. شیر برداشت را باز کنید تا آب باقیمانده در شیر برداشت خالی شود.

اکنون اتصالات فیلتر قدیمی را باز کنید و به جهت قرار گرفتن فیلتر قبلی دقت کنید و هم جهت با فلش فیلتر جدید را به اتصالات وصل کنید البته باید با نوار تفلون پیچیده شوند.

فقط نوار تفلون را بیش از حد نپیچید چون باعث شکستگی فیلتر می شود. حالا شیر مخزن را باز کنید تا آب از فیلتر جدید عبور کند و اگر کثیفی دارد آن را بشوید و آنقدر اجازه دهید آب برود که آب خروجی شفاف شود وقتی از شفاف شدن آب مطمئن شدید دستگاه را به برق بزنید تا کار کند.

فیلتر مینرال شورلایف

فیلتر مینرال شورلایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.