مشخصات اورینگ های تصفیه آب شور لایف


مشخصات اورینگ های تصفیه آب شور لایف

اورینگ یک واشر حلقوی است که چون به شکل حرف انگلیسی O است به این  نام شناخته می شود. از این واشر یا اورینگ در آب بندی دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده می شود که بهترین نوع اورینگ تصفیه آب سیلیکونی است زیرا باید از مواد استاندارد برای مواد خوراکی ساخته شده باشد .

اورینگها را می توان به طور کلی به دو مشخصه قطر خارجی و ضخامت اورینگ طبقه بندی کرد. پرکاربردترین انواع اورینگهای خانگی اورینگ اتصالات، اورینگ هوزینگ ممبران خانگی، اورینگ هوزینگ فیلترهای پیش تصفیه هستند .

هر کدام از انواع اورینگ ها از یک مشخصه ی خاصی ساخته شده اند که بر اساس همین مشخصه ها در قسمت های مختلف استفاده می شوند. به طور کلی مشخصات اورینگ های تصفیه آب شور لایف عبارتند از :

ضخامت اورینگ

اورینگ ها در ضخامت های مختلفی ساخته می شوند که بر اساس شیار محل قرارگیری اورینگ، ضخامت آن تعیین می شود. به طور کلی ضخامت اورینگ ها از ۱ تا ۵ میلیمتر ساخته می شوند.

قطر داخلی اورینگ

چون اورینگ ها به شکل دایره ساخته می شوند دارای قطر داخلی و قطر خارجی هستند. قطر داخلی اورینگ بر اساس محل نصب آن انتخاب می شود.

قطر خارجی اورینگ

با توجه به ضخامت اورینگ می توان قطر خارجی آن را مشخص کرد. هر چقدر قطر خارجی اورینگ بیشتر باشد باعث آب بندی بهتر قطعه می شود. اما توجه کنید که بیشتر از حد نباشد زیرا باعث ترک و شکستگی در قطعات می شود.

شکل اورینگ

بیشتر اورینگ های مورد استفاده در قطعات دارای سطح مقطع دایره ای هستند اما بعضی از مدلها هستند که به صورت تخت و مربعی طراحی می شوند.

مشخصات اورینگ های تصفیه آب شور لایف

مشخصات اورینگ های تصفیه آب شور لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *