نحوه تعویض فیلترهای ۱,۲,۳ دستگاه تصفیه آب شورلایف

نحوه تعویض فیلترهای ۱,۲,۳ دستگاه تصفیه آب شورلایف

دستگاه تصفیه آب دارای سه فیلتر پیش تصفیه است که عوض کردن به موقع آن ها برای حفاظت از دستگاه بسیار ضروری و حائز اهمیت است.

فیلتر اول pp است که وظیفه دارد ذرات درشت و گل و لای، شن و گرد و غبار را تا ۵ میکرون حذف کند. فیلتر دوم و سوم کلر را از آب حذف می کند. تعویض به موقع این سه فیلتر پیش تصفیه بسیار مهم است چون اگر به موقع تعویض نشوند می توانند به بقیه فیلترها و قطعات آسیب برسانند.

زیرا در این صورت آب به خوبی در این سه مرحله تصفیه نشده و با ورود به فیلتر ممبران که اصلی ترین فیلتر دستگاه تصفیه است عملکرد آن را مختل کرده و از کیفیت فیلتر نیز کاسته می شود و بقیه فیلتر ها و دیگر قطعات نیز آسیب می بینند.

در نتیجه کیفیت آب تصفیه شده کاهش شدیدی خواهد داشت. فیلتر اول هر سه ماه و دو فیلتر دیگر هر ۹ ماه یک بار تعویض می شوند.

نحوه تعویض فیلترهای پیش تصفیه به شرح زیر می باشد: با آچار هوزینگ محفظه را باز می کنیم برای این کار آچار را از زیر به دور محفظه قرار می دهیم و با فشار دست به دسته آچار به سمت عقربه های ساعت می چرخانیم تا هوزینگ باز شود.

بعد از خارج کردن فیلتر استفاده شده بهتر است محفظه را با آب بدون مواد شوینده شست و شو دهیم بعد از آن فلیتر تازه را از سلفون خارج می کنیم از آنجایی که سرو ته فیلتر یکی است، فرقی ندارد از کدام قسمت آن را قرار دهیم.

فیلتر مرحله دوم دارای ورودی و خروجی است و روی آن یک عدد واشر پهن قرار دارد اما در خروجی واشر ندارد قسمتی که واشر ندارد در ته و پایین هوزینگ قرار می گیرد. فیلتر مرحله سوم مانند اول ورودی و خروجی ندارد و فرقی نمی کند از کدام قسمت قرار دهیم.

در فیلتر مرحله سوم و اول که دو سر به یک شکل می باشند نیازی نیست به صورت خاصی در هوزینگ قرار بگیرند اما برای قرار دادن فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو باید حتما واشر نزدیک به روزه ها در سر هوزینگ در بالا قرار گیرد تا دستگاه به درستی آب بندی شود و مشکلی پیش نیاید.

نحوه تعویض فیلترهای 1,2,3 دستگاه تصفیه آب شورلایف

نحوه تعویض فیلترهای ۱,۲,۳ دستگاه تصفیه آب شورلایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.