هد هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف

هد هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف

در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف از سه هوزینگ شفاف و مات برای نگه داری فیلترهای کارتریجی الیافی، کربن فعال گرانول و کربن بلاک استفاده شده است.

هوزینگ ها محفظه ای تو خالی هستند که به صورت سری در کنار یکدیگر نصب شده اند و با استفاده از جاگذاری هایی که بر روی براکت ایجاد شده، به راحتی متصل می شوند.

هوزینگ شامل دو بخش بدنه و هد است. هد هوزینگ با عنوان کلگی یا گپ (Gap) نیز نام برده می شود.

در واقع گپ همان دربی است که بر سر هوزینگ نصب می شود و عموما از جنس پلاستیک و به رنگ سفید طراحی و ساخته می شود.

گپ هوزینگ محل ورود و خروج آب به درون هوزینگ نیز می باشد، در یک سمت گپ محل ورود آب و سمت دیگر محل خروج آب است.

ورودی و خروجی گپ هوزینگ تصفیه آب خانگی ۱٫۴ اینچ است و تنها می توان اتصالات تصفیه آب خانگی با همین قطر را به آنها متصل کرد.

گپ هوزینگ باید از مقاومت بالایی برخودار باشد، زیرا همواره تحت فشار آب قرار می گیرد. در غیر این صورت در مدت زمان کوتاه تر ممکن است دچار ترک و شکستگی شود.

نحوه قرارگیری گپ بر روی هوزینگ متفاوت است و عموما به دو شکل انجام می شود، برخی گپها از نوع مادگی یا رزوه از بیرون و برخی از گپ های دیگر با عنوان نر و یا رزوه از داخل تولید می شوند.

گپ های ماده اطراف هوزینگ چفت می شوند و هوزینگ درون گپ پیچ می شود. در گپ های رزوه از داخل یا نر، خود گپ درون هوزینگ فرو رفته و به بدنه متصل می شود.

هد هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف

هد هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *