هوزینگ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی شورلایف

هوزینگ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی شورلایف

یکی از قطعات دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی هوزینگ ها هستند. درواقع هوزینگ های نیمه صنعتی شور لایف محفظه ای استوانه ای شکل هستند که به صورت سری در کنار هم قرار گرفته اند و با استفاده از جاگذاری هایی که بر روی شاسی طراحی شده به راحتی وصل می شوند و با قرار گیری روی شاسی از آسیب دیدن در امان می مانند.

فیلترهای پیش تصفیه و ممبران درون هوزینگ قرار می گیرند و از فیلتر نگهداری می شود. فیلتر های پیش تصفیه به صورت کارتریجی ساخته شده اند و باید درون محفظه ای قرار بگیرند.

هوزینگ ها از جنس پلی پروپیلن و در دو نوع شفاف و مات ارائه می شوند این قطعات به شکل استوانه ای شکل ساخته می شوند و هر چقدر از سمت بالا به پایین می آییم کمی باریک تر می شود.
هوزینگ ها دارای دو قسمت هد و بدنه هستند. هد بر سر هوزینگ نصب می شود و به رنگ سفید و از جنس پلاستیک ساخته شده اند. این هد محل ورود و خروج آب می باشد در یک قسمت هد یا گپ محل ورود آب و سمت دیگر محل خروج آب است. این هد باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد تا در برابر فشار بالای آب دچار شکستگی یا ترک نشود.
به طور کلی هوزینگ یک ورودی و یک خروجی دارد که آب از ورودی وارد می شود و پس از تصفیه از خروجی آن خارج می شود. سایز هوزینگ های نیمه صنعتی از خانگی بزرگتر است چون فیلتر بزرگتری دارند و آب با حجم زیادتری تصفیه می شود. هوزینگ های خانگی معمولا ده اینچ و هوزینگ های نیمه صنعتی ۲۰ اینچ رایج ترهستند.

برای فیلترهای پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی معمولا از هوزینگ شفاف اسلیم با قطر ۱/۲ استفاده می شود که انواع فیلتر نیمه صنعتی بیست اینچ را می توان در آن نصب کرد. شفاف بودن این هوزینگ ها به دلیل آن است که درون هوزینگ دیده شود و هنگامی که فیلتر تغییر رنگ داد مطلع شویم و به تعویض به موقع آن بپردازیم.

هوزینگ ها از لحاظ قطر به دو دسته اسلیم و جامبو دسته بندی می شوند که هر هوزینگ بر اساس فیلتر های تصفیه طراحی می شوند. تعویض این هوزینگ ها زمان مشخصی ندارد و هنگامی که به هر دلیلی هوزینگ ترک و یا شکستگی داشت و آب از آن نشت کرد باید تعویض کنیم.

تعویض آن نیز بسیار آسان است زیرا یک آچار هوزینگ دارد که به وسیله آن هوزینگ باز می شود و به آسانی می توان هوزینگ جدید را جایگزین کرد. هوزینگ نیمه صنعتی شورلایف مقاومت و طول عمر بالایی دارند و می توان به مدت طولانی از آن استفاده کرد.

هوزینگ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی شورلایف

هوزینگ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی شورلایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.