وظیفه فیلتر محافظ ممبران شور لایف

وظیفه فیلتر محافظ ممبران شور لایف

فیلتر محافظ ممبران همانطور که از نامش پیداست محافظی برای فیلتر ممبران است که اگر سه مرحله اول نتوانست کار تصفیه را به خوبی انجام دهد فیلتر محافظ ممبران اجازه ورود ذرات و آلودگی ها را به ممبران نمی دهد و تاثیری بر روی تصفیه آب ندارد و فقط به طول عمر ممبران کمک می کند چون زمانی که از فیلتر محافظ ممبران استفاده می شود عمر ممبران به شدت افزایش می یابد.

دقیقا قبل از ممبران شور لایف نصب می شود نام دیگر این فیلتر ممبران گارد است. این فیلتر از یک نوع فیلتر الیافی است که دقتی در حدود ۱ یا ۵ میکرون را داراست.

هنگام خرید فیلتر محافظ ممبران شور لایف توجه داشته باشید که رنگ بدنه شفاف باشد که محتوای آن دیده شود که هرگاه لایه داخلی فیلتر کثیف شد متوجه شویم و نسبت به تعویض آن اقدام کنیم.

بدانید که هرچه میزان دقت عدد پایین تر باشد کارایی بهتری دارد مثلا ۱ میکرون باشد چون در مرحله اول فیلتر دقت ۵ میکرونی را داراست.

سعی کنید بهترین نوع آن را تهیه کنید که معمولا جنس تایوانی از همه بهتر است.

نمی توان برای تعویض محافظ ممبران زمان خاصی را تعیین کرد و هر زمان که فیلتر محافظ رو به تیرگی رفت باید آن را عوض کرد که تیرگی ناشی از کربن های فیلتر دوم و سوم است. که یا به موقع تعویض نشده اند و از خود کربن پس می دهند و یا اینکه جنس خوبی ندارند.

به خاطر داشته باشید که در زمان تعویض فیلترهای اولیه اجازه دهید آب سیاه فیلتر دوم به خوبی خارج شود سپس به فیلتر سوم وصل شود که محافظ ممبران نیز دیرتر اشباع شود.

از فیلتر محافظ ممبران شور لایف می توان در یخچال ها هم استفاده کرد البته در کنار این فیلتر باید از یک نوع فیلتر کربنی نیز استفاده کرد.

در مناطقی که آب آن دارای گل و لای بیشتری است استفاده از فیلتر محافظ ممبران توصیه می شود.

وظیفه فیلتر محافظ ممبران شور لایف

وظیفه فیلتر محافظ ممبران شور لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *