کار هوزینگ شفاف شور لایف

کار هوزینگ شفاف شور لایف

دستگاه تصفیه آب دارای فیلترهایی می باشد . برای محافظت از فیلترهای این دستگاه محفظه هایی تعبیه شده است که به آن ها هوزینگ گفته می شود .

در زمینه ساخت دستگاه های تصفیه آب برندهای متفاوتی وجود دارد که برند شور لایف از برندهای معتبر در صنعت تصفیه آب و فاضلاب می باشد .

در این مطلب به بررسی هوزینگ شفاف شور لایف می پردازیم .

فیلترهای پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب یعنی فیلترهای اول ، دوم و سوم دارای هوزینگ هستند و در بین هوزینگ های این فیلتر تنها هوزینگ فیلتر اول یعنی فیلتر الیافی ، شفاف می باشد .

فیلتر الیافیPP که از جنس الیاف پلی پرو پیلن می باشد فیلتری است که به حذف ذرات معلق جامد موجود در آب مانند شن و ماسه می پردازد .

علت شفاف بودن هوزینگ این فیلتر این است که بتوانیم داخل این هوزینگ را مشاهده کنیم و در صورتی که زمان تعویض این فیلتر فرا رسید ، اقدام به تعویض فیلتر کنیم .

بر روی هوزینگ ، هد هوزینگ قرار گرفته است که دارای ورودی و حروجی می باشد . اتصالات ۴/۱ اینچی دستگاه تصفیه آب به هد هوزینگ متصل و نصب می شود .

برای تعویض فیلتر الیافی باید ابتدا هوزینگ آن را با استفاده از آچار هوزینگ باز کنیم . در هنگام باز کردن هوزینگ باید مراقب باشید که هوزینگ دچار شکستگی نشود چون جنس این هوزینگ خشک می باشد و منعطف نیست .

کار هوزینگ شفاف شور لایف

کار هوزینگ شفاف شور لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.