فیلتر دستگاه تصفیه آب آکواریوم

دستگاه تصفیه آب آکواریوم از فیلترهای مختلفی تشکیل شده است، هرکدام از این فیلترها برای تصفیه شدن آب آکواریوم کار خاصی انجام می دهند. آب در مسیر فیلتر ها جریان پیدا می کند، در نهایت آب آکواریوم تصفیه و برای ادامه حیات ماهی ها فراهم می شود.

فیلتر اول دستگاه تصفیه آب آکواریوم از اسفنج تهیه شده و کار آن جدا کردن شن و ماسه های وارد شده به فیلتر است و قابل شستو شو می باشد.

فیلتر دوم فیلتر کربن است که باعث تمیزی، شفافیت و ازبین رفتن بوی آب و نرمال نگه داشتن ph آب می شود. فیلتر سوم ممبران است که تولید باکتری های مفید برای آب می کند که این باکتری ها برای ماهی ها لازم و ضروری هستند.

دستگاه تصفیه آب آکواریوم به دو جهت استفاده می شود:

  1. عده ای که از ماهی های آب شیرین نگهداری می کنند و این ماهی ها به آب حساسند.
  2. عده ای که نمی توانند آب را تعویض کنند و پس از مدتی آب در اثر فضولات ماهی ها کدر و کثیف می شود.

داشتن فیلتر تصفیه آب آکواریوم باعث شفافیت و روشنی و تصفیه آب از املاح می شود.

بنابراین انتخاب دستگاه تصفیه آب آکواریوم مناسب به عوامل مختلفی بستگی دارد، نوع و اندازه ماهی ها و حجم آکواریوم از جمله این عواملند مثلا ماهی های زینتی بسیار حساسند و ماهی های گوشتخوار آلودگی زیادی دارند. انتخاب یک فیلتر پیشرفته و قوی کمک موثری به تصفیه آب آکواریوم می کند.

فیلتر دستگاه تصفیه آب آکواریوم

فیلتر دستگاه تصفیه آب آکواریوم

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با ارائه دستگاه های اصلی با برند های معتبر و حک نام تایوان بر روی دستگاه ها، آماده هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۰۲۱          همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *