خرید دستگاه تصفیه آب

آب شهری که از طریق لوله های انتقال وارد منازل می شود، دارای آلایندگی هایی هم به صورت مواد معلق و هم به صورت  محلول در آب می باشد  که در صورت استفاده مدام باعث بروز بیماری های گوارشی و کلیوی می شود. خرید دستگاه تصفیه آب یکی از راهکار های مفید برای جلوگیری از وقوع این مشکلات است.

نکات بسیار مهمی وجود دارد که در هنگام خرید دستگاه تصفیه آب باید به آن توجه کنید. اول اینکه دستگاه تصفیه آب شش فیلتر باشد تا بتواند آب را به طور کامل تصفیه کند. دوم اصل بودن دستگاه می باشد، تمام قطعات به کار فته در دستگاه باید اصل و مر غوب می شود. گاهی دستگاه تصفیه آب را با قیمت پایین تر به شما عرضه می کنند و ادعای اصل بودن دستگاه را دارند اما قطعات آن مانند پمپ و فیلتر ها به جای ساخت تایوان، نوع چینی آن را بر روی دستگاه نصب می کنند.

حتما دستگاه تصفیه آب ارا از مرکز معتبر تهیه کنید تا علاوه بر اطمینان از اصل بودن آن، از خدمات پس از فروش آن شامل تعویض فیلتر رایگان استفاده کنید.

بهترین مارک تصفیه آب خانگی

بهترین مارک تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با ارائه دستگاه های اصلی با برند های معتبر و حک نام تایوان بر روی دستگاه ها اماده هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۰۲۱          همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *