فروش دستگاه تصفیه آب شورلایف

باتوجه به علاقه و نیاز مردم به تصفیه آب آشامیدنی خود قبل از مصرف و خرید دستگاه تصفیه آب، افراد سود جو اقدام به تولید و ارائه دستگاه های تصفیه آب تقلبی با برچسبهای اصل کرده اند. دستگاه تصفیه آب شورلایف یکی از برند های باکیفیت است که به دلیل علاقه مردم به خرید آن، نوع تقلبی آن نیز در بازار موجود است.
در دستگاه های تقلبی از قطعات نامرغوب استفاده شده است که علاوه بر این که عمر کوتاهی دارند قادر به تصفیه کامل آب نیستند و حتی ممکن است سلامت انسان را به خطر بیاندازند.
گاهی نیز دستگاه های تصفیه آب شورلایف را با قیمت پایین تر به شما عرضه می کنند، این پایین تر بودن قیمت به دلیل وجود اختلافاتی بین دستگاه تصفیه آب ارائه شده با نوع مرغوب آن است. مانند: مونتاژی بودن پایه دستگاه و یا کارخانه ای بودن آن، اصلی یا فرعی بودن فیلتر ممبراین، پمپ با psi 125 یا psi 80، شیر اهرمی تزئینی بزرگ یا شیر فلکه ای، گیج بزرگ یا کوچک و….
اغلب افرادی که دستگاه تصفیه آب شورلایف را باقیمت پایین عرضه می کنند خدمات پس از فروش به شما ارائه نمی دهند.
حتما دستگاه مورد نظر خود را از یک مرکز متخصص و معتبر تهیه فرمایید تا علاوه بر دریافت دستگاه با کیفیت و اصلی، از خدمات پس از فروش آن نیز بهره ببرید.

فروش دستگاه تصفیه آب شورلایف

فروش دستگاه تصفیه آب شورلایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با ارائه دستگاه های اصلی با برند های معتبر و حک نام تایوان بر روی دستگاه ها آماده هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:
تلفن ثابت: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۰۲۱ همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *