درباره ما

کمپانی CCRA پیشرو در کلیه امور آب و فاضلاب اعم از خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی طی سال های اخیر توانسته سهم بزرگ و بسزایی در بازار بخود تخصیص دهد و با ارائه بیش از ۱۴۰۰ قلم از اقلام مورد نیاز در بخشهای مختلف به شرح ذیل فعالیت کند :

۱) واردکننده و عرضه کننده انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی اصل تایوان

۲) طراحی ، تولید و ساخت انواع دستگاه ها و مخازن تحت فشار اعم از مواد فیلتر شنی، سختی گیرهای رزینی و مغناطیسی، مخازن کندانسی و دی اریتور و انواع دیگهای بخار در ابعاد و ظرفیت های مختلف جهت مصارف مختلف.

۳) تولید انواع مواد شیمیایی اعم از مواد ضد رسوب، مواد رسوب زدا، مواد شستشوی ممبران، مواد شستشوی مخازن فیلتر شنی (سیلیس واش ) و سختی گیر ( رزین واش )، مواد برج های خنک کننده، مواد ضد جلبک، مواد خنثی کننده محیط های اسیدی و مواد آنتی اسکالانت.

۴) طراحی و تولید انواع مخازن دفنی ، سطحی ، ایستاده و هوایی از نوع بتنی و گالوانیزه و ورق سیاه در ظرفیت های مختلف.

۵) طراحی و تولید و ساخت انواع دستگاه های آب شیرین کن های (RO) خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی با آخرین تکنولوژی های روز دنیا.

۶) واردات و توزیع انواع مواد اولیه کالاهای بازر گانی اعم از رزین های تبادل یونی کاتیونی و آنیونی، میکس بد و رزین هایی با مشخصات فنی خاص جهت مصارف خاص، ذغال کربن اکتیو، انواع سیلیس با دانه بندی های مختلف با کیفیت ممتاز و مرغوب و خلوص بسیار بالا، لوازم و تجهیزات دستگاه های آب شیرین کن و مخازن تحت فشار.

۷) تهیه و توزیع انواع فیلترها و کارتریج های خانگی و صنعتی و انواع شیرآلات و الکتروموتورهای صنعتی و مخازن FRP و انواع پرشل وسل.

۸) طراحی و ساخت انواع دوزینگ پمپ ها و دستگاه های کلریناتور گازی و پودری در سایزها و حجم های مختلف.

۹) تهیه و توزیع انواع مخازن پلی اتیلن تک لایه تا چند لایه در ابعاد و سایزهای مختلف از نوع مرغوب و بهداشتی دارای استانداردهای بین المللی مطابق تکنولوژی روز دنیا.

۱۰) طراحی و تولید و ساخت انواع مخازن و دستگاه های تصفیه خانه فاضلاب های شهری و صنعتی، حتی محیط های اسدی و بازی.