آموزش تست شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف

آموزش تست شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف

در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس شور لایف از یکسری قطعات برقی استفاده می شود که تکمیل کننده ی یکدیگر می باشند، مثلا پمپ که باعث تقویت فشار آب ورودی به فیلتر ممبران می شود و شیر برقی که باعث خاموش و روشن شدن پمپ می شود.

شیر برقی قطعه ای بسیار مهم و کاربردی است که در عملکرد پمپ بسیار تاثیر گذار است. زمانی که مخزن پر است و نیاز به تولید آب تصفیه شده نیست.

شیر برقی مسیر جریان آب ورودی به پمپ را مسدود می کند و زمانی که نیاز به تولید آب تصفیه شده است شیر برقی مسیر جریان آب ورودی به پمپ را باز می کند تا پمپ شروع به فعالیت کند.

این روندی است که شیر برقی انجام می دهد حال اگر شیر برقی خراب باشد این روند به درستی صورت نمی گیرد.

در ادامه به آموزش تست شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف به طور کامل پرداخته ایم که شما با انجام این مراحل می توانید از سالم بودن و یا خراب بودن شیر برقی مطمئن شوید.

زمانی که می خواهید شیر برقی را تست کنید باید دستگاه آماده ی فعالیت باشد. یعنی دستگاه به برق متصل باشد و شیر ورودی باز باشد.

شیلنگ خروجی از پمپ را خارج نمایید. در زیر آن یک ظرفی قرار دهید تا آب به زمین نریزد.

شیر برداشت را باز کنید. در این زمان باید پمپ شروع به فعالیت کند و از شیلنگی که خارج کرده بودید آب سرازیر شود. این حالت نشان دهنده ی آن است که شیر برقی توانسته مسیر جریان آب را به درستی باز کند.

اکنون دستگاه را از برق خارج کنید. پمپ باید خاموش شود و آبی که از شیلنگ سرازیر می شد متوقف شود. اگر به این صورت پیش رفت یعنی شیر برقی سالم است و مسیر آب ورودی به پمپ را بسته است.

اگر اختلالی در یکی از مراحل بالا بود شیر برقی خراب است و نیاز به تعویض دارد.

آموزش تست شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف

آموزش تست شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *