به چه دلیل آب از دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف نشت می کند ؟

به چه دلیل آب از دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف نشت می کند ؟

دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف چون برقی هستند و با آب سر و کار دارند دچار مشکلات مختلفی می شوند یکی از این مشکلات نشتی از قسمت های مختلف دستگاه تصفیه آب است.

نشتی آب از دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف دلایل مختلفی دارد اما عمده ترین دلایل آن می تواند موارد زیر باشد.

اگر فشار آب ورودی به دستگاه و یا فشار پمپ بیش از حد لازم باشد باعث شکستگی قطعات و در رفتگی شیلنگ تصفیه آب می شود. بیشترین فشاری که یک دستگاه تصفیه آب نیاز دارد ۱۲۵ psi است، اگر فشار آب بیشتر از این مقدار باشد مشکلات مختلفی در سیستم تصفیه بوجود می آید.

نشتی می تواند از شکستگی اتصالات و یا پوسیدگی قطعات باشد. اگر اتصالات پوسیده باشند و یا نوار تفلون بیش از حد به دور اتصالات پیچیده شود باعث ترک و شکستگی می شود.

همچنین اگر به هوزینگ های تصفیه آب ضربه و یا فشار زیادی وارد شود باعث ترک خوردن آن می شود و بعد از مدتی دچار نشتی می شوند.

قطعاتی مانند پمپ و شیر برقی اگر خراب شوند باعث نشتی می شوندو ممکن است دیده باشید که از کلگی پمپ و یا بدنه ی آن آب نشت کرده است این نشان دهنده ی خرابی پمپ است و باید به سرعت تعویض شود.

به چه دلیل آب از دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف نشت می کند ؟

به چه دلیل آب از دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف نشت می کند ؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *