تست آداپتور دستگاه تصفیه آب خانگی شورلایف

تست آداپتور دستگاه تصفیه آب خانگی شورلایف

تمام وسایل برقی نیاز به یک تامین کننده برق دارند تا بتوانند شروع به فعالیت کنند بعضی از وسایل برقی مستقیم به برق شهری متصل می شوند اما بعضی دیگر باید توسط قطعه ای به نام آداپتور به برق شهری وصل شوند.

زیرا ولتاژ برق شهری که ۲۲۰ ولت است بیشتر از ولتاژ دستگاه برقی است و باید توسط آداپتور این ولتاژ تغییر کند. مانند دستگاه تصفیه آب خانگی شورلایف که نمی توان مستقیم به برق شهری متصل کرد و نیاز به ترانس (آداپتور) دارد.

آداپتور دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف برق ۲۲۰ ولت را به برق ۲۴ ولت تبدیل می کند تا احتمال خطر برق گرفتگی کاهش یابد.

حال این آداپتور مانند سایر قطعات برقی احتمال خرابی و قطعی دارد که ما در این مطلب نحوه ی تست آداپتور دستگاه تصفیه آب خانگی شورلایف را شرح داده ایم.

یکی از راه های تست آداپتور استفاده از یک اهم متر است که می توان ولتاژ و آمپر خروجی ترانس را اندازه گیری کرد. اگر ولتاژی نشان نداد آداپتور خراب است.

اگر اهم متر ندارید می توانید آداپتور را به یک وسیله ی برقی هم ولتاژ با آن به برق متصل کنید اگر آن وسیله ی برقی روشن نشد آداپتور خراب است.

آخرین روش تست آداپتور به وسیله ی سیم نازک است. یک سر سیم را به فاز مثبت و سر دیگر را به فاز منفی آداپتور متصل کنید اگر جرقه زد آداپتور سالم است اما اگر اتفاقی نیفتاد آداپتور خراب است. توجه کنید که اتصال سیم به آداپتور باید یک ثانیه طول بکشد.

تست آداپتور دستگاه تصفیه آب خانگی شورلایف

تست آداپتور دستگاه تصفیه آب خانگی شورلایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *