تست سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف

تست سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف

دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف اسمز معکوس دارای قطعه ای ثابت به نام سوئیچ هایپرشر یا سوئیچ قطع کن فشار بالا هستند. عملکرد این قطعه در دستگاه بسیار مهم است و بسیاری از قطعات دستگاه نظیر مخزن و پمپ را تحت تاثیر قرار می دهد.

به همین دلیل در اولین مرحله یک سوئیچ با کیفیت و اصل را در دستگاه استفاده کنید و هر چند وقت یک بار در صورت بروز علائم خرابی به سرعت سوئیچ را تست کنید و در صورت نیاز سوئیچ را تعویض نمایید.

اگر دستگاه تصفیه آب خانگی روشن نشود، بهتر است سوئیچ را تست کنید. برای تست سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف می توانید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید :

ابتدا سوئیچ را در دستگاه پیدا کنید. این قطعه معمولا مشکی رنگ است و معمولا در قسمت بالایی براکت و اطراف ممبران نصب می شود.

دو سیم برق متصل به سوئیچ را جدا کنید. در این مرحله نگران برق گرفتگی نباشید، زیرا جریان برق بسیار ضعیف است.
شیلنگ تصفیه آبی را که وارد سوئیچ شده است را نیز جدا نمایید.

شیر مخزن را ببندید در حالی که دستگاه تصفیه آب به برق متصل است و شیر ورودی نیز باز می باشد دو سیم برق را که از سوئیچ جدا کرده بودید از قسمت لخت به هم نزدیک کنید.

در این صورت اگر دستگاه تصفیه آب روشن شود بدین معناست که سوئیچ خراب است و اگر دستگاه روشن نشود مشکل از خرابی سوئیچ قطع کن فشار بالا نمی باشد.

روش تست بالا بهتر است در مواقعی انجام شود که دستگاه روشن نمی شود، اما اگر دستگاه به طور مداوم خاموش و روشن می شود، روش دیگری برای تست سوئیچ قطع کن فشار پایین وجود دارد که بهتر است توسط متخصص فنی انجام شود.

تست سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف

تست سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *