تست سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب خانگی شورلایف

تست سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب خانگی شورلایف

در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس شورلایف برای اینکه فیلتر ممبران بتواند فرآیند تصفیه آب را به درستی انجام دهد از پمپ استفاده می شود تا فشار آب ورودی تقویت شود و با فشار بالا به فیلتر ممبران انتقال یابد. حال این پمپ نیاز به دو سوئیچ قطع کن دارد که در زمان لازم پمپ را خاموش و یا روشن کند.

یکی از سوئیچ هایی که بسیار مهم است و به عنوان محافظ پمپ عمل می کند سوئیچ فشار پایین یا سنسور لوپرشر (low pressure sw.) است.

این سوئیچ در زمان قطعی آب ساختمان و یا کم بودن فشار آب ورودی به پمپ دستور خاموش شدن می دهد و از سوختن و بدون آب کار کردن پمپ جلوگیری می کند.

در بعضی مواقع پیش می آید که دستگاه تصفیه آب به درستی کار نمی کند و دستگاه بدون آب کار می کند و پمپ خاموش نمی شود در این حالت باید سوئیچ فشار پایین را بررسی کنید و در صورت خرابی آن را تعویض نمایید.

در این مطلب به آموزش تست سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب خانگی شورلایف می پردازیم.

ابتدا سوئیچ فشار پایین در دستگاه تصفیه آب شور لایف را پیدا کنید. این قطعه کوچک و به رنگ مشکی است و معمولا در اطراف هوزینگ مرحله ی اول قرار دارد. به این سوئیچ یک شیلنگ تصفیه آب و دو کابل برق متصل شده است.

بعد از پیدا کردن سوئیچ باید دو کابل برق آن را از دستگاه جدا کنید.

زمانی که دستگاه به برق متصل است، شیر مخزن بسته، شیر آب ورودی و شیر برداشت باز است دو قسمت لخت کابل ها را به یکدیگر وصل کنید. ولتاژ برق سوئیچ بسیار ضعیف است و خطر برق گرفتگی وجود ندارد.

اگر دستگاه تصفیه آب روشن شد یعنی سوئیچ فشار پایین خراب است و یا آب ورودی ساختمان فشار پایینی دارد.

اگر دستگاه تصفیه آب روشن نشد یعنی مشکل از قطعه ی دیگری است و سوئیچ لوپرشر ایرادی ندارد و فشار آب ساختمان ضعیف نیست.

تست سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب خانگی شورلایف

تست سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب خانگی شورلایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *