دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی شور لایف

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی شور لایف

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی دارای پنج مرحله فیلتر می باشد که همگی بر روی یک پایه قرار گرفته اند از این دستگاه می توان برای شیرین کردن آب های شور استفاده کرد و اما ترتیب قرار گرفتن فیلترها در این دستگاه به چه صورت است.

فیلتر مرحله ی اول همانند فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی فیلتر الیافی از جنس پلی پروپیلن است که وظیفه از بین بردن رسوبات،شن و ماسه و گل و لای و یا ذرات معلق تا ۵ میکرون را از آب جدا می کند.

در مرحله دوم فیلتر کربن گرانول قرار دارد که کلر آب را حذف می کند و طعم و رنگ و بوی بد آب را از بین می برد همچنین اگر مواد سمی کشاورزی در آب موجود باشد این فیلتر آن را از آب جذب خود می کند.

در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی شور لایف همانند دستگاه تصفیه آب خانگی در مرحله سوم از فیلتر کربن بلاک استفاده می شود و این فیلتر توانایی جذب ذرات بزرگتر از ۰٫۰۰۵ میلیمتر را دارند .

قابل توجه است که این سه فیلتر در هوزینگ قرار می گیرند و تفاوت این فیلترها با فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی تنها در سایز آنهاست در دستگاه تصفیه آب خانگی این فیلتر ها ده اینچ هستند ولی در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی به صورت بیست اینچ به کار می روند.

حالا دیگر نوبت فیلتر ممبران شور لایف است که در مرحله چهارم قرار می گیرد و وظیفه حذف هرگونه آلودگی مثل میکروب ها ، انگل ها،نیترات و مواد سمی را با دقت ۰٫۰۰۰۱ میکرون را دارد. و اما فیلتر نهایی فیلتر کربن نهایی است که هر گونه طعم و بوی احتمالی ناشی از ماندن آب در مخزن را از بین می برد.

زمان تعویض فیلترها به نوع آب ورودی که چه میزان سختی دارد وابسته است به طور معمول سه فیلتر اول هر شش ماه تعویض می شوند ولی اگر سختی آب نرمال نباشد و بیش از حد باشد قطعا فیلتر زودتر اشباع می شود و باید تعویض شود.

اگر فیلترهای سه مرحله اول به موقع تعویض شوند فیلتر ممبران معمولا تا دو سال هم دوام می آورد و اما فیلتر مرحله آخر به طور معمول هر یک سال عوض می شود.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی شور لایف

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی شور لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *