زمان تعویض فیلتر قلیایی در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف

زمان تعویض فیلتر قلیایی در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف

کسی که از دستگاه تصفیه آب استفاده می نماید یعنی به بهداشت و کیفیت آب آشامیدنی اهمیت می دهد و نوشیدن آب سالم و گوارا برای خود و خانواده اش بسیار مهم است.

حال نصب تنها دستگاه تصفیه آب در کیفیت آب تاثیر ندارد بلکه تعویض به موقع فیلترها و سرویس دائم دستگاه نیز در کیفیت آب تولید شده تاثیر گذار است.

زیرا عدم تعویض به موقع فیلترها علاوه بر اینکه آب را آلوده می کند بلکه باعث آسیب به سایر فیلترها و قطعات می شود و روند تولید آب را با مشکل مواجه می کند.

هر فیلتری بر اساس ساختار و مواد درونش یک مدت زمانی دارد اما مدت زمان تعویض فیلتر قلیایی در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف هر ۱ سال یکبار است و باید بعد از ۱ سال استفاده آن را تعویض کرد.

البته این مدت زمان ممکن است بر اساس عوامل مختلفی از جمله کیفیت آب ورودی، کیفیت فیلتر و مقدار مصرف تغییر کند. اما میانگین این تاریخ مصرف برای فیلتر قلیایی هر ۱ سال است.

از زمانی که فیلتر قلیایی را به دستگاه تصفیه آب خانگی شورلایف نصب می کنید تاریخ مصرف فیلتر شروع می شود و تا حدود ۱ سال قابل استفاده است.

فیلتر قلیایی جزء فیلترهای مکمل است که در تمام دستگاه های تصفیه آب خانگی شورلایف وجود ندارد ولی یکی از بهترین فیلترهای مکمل است که به آب خاصیت قلیایی می دهد.

زمان تعویض فیلتر قلیایی در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف

زمان تعویض فیلتر قلیایی در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *