زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف

زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف

در دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف علاوه بر ۶ فیلتر اصلی تعدادی فیلترهای آپشنال و مکمل وجود دارد که به درخواست مشتری بر روی سیستم قرار می گیرد.

بعضی از فیلترهای مکمل باعث تصفیه ی بهتر آب می شوند و بعضی دیگر باعث افزایش خواص آب می شوند.

فیلتر محافظ ممبران یکی از این فیلترهای مکمل است که باعث تصفیه ی بهتر آب می شود. این فیلتر را زمانی بر روی سیستم تصفیه آب شور لایف نصب می کنند که فیلترهای پیش تصفیه قادر به حذف مواد شیمیایی و ذرات درشت درون آب به طور کامل نیستند و فیلتر ممبران زودتر از موعد خراب می شود.

در واقع در مناطقی که آب بسیار آلوده ای دارند و ذرات درشت مانند گل و لای، شن و ماسه در آب بسیار زیاد است فیلتر مرحله ی اول نمی تواند به طور کامل آب را تصفیه کند به همین دلیل این ذرات به مراحل بعد به خصوص فیلتر ممبران منتقل می شود.

برای جلوگیری از خرابی فیلتر ممبران در مرحله ی چهارم و قبل از فیلتر ممبران، فیلتر محافظ ممبران را نصب می کنند.

این فیلتر از الیاف ۱ میکرون و در بعضی مدل ها از کربن فعال ساخته می شود و بعد از مدتی منافذ این مواد اشباع شده و نیاز به تعویض پیدا می کند.

به طور کلی زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف هر ۶ ماه است و بعد از ۶ ماه خاصیت خود را از دست می دهد.

زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف

زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *