زمان تعویض فیلتر یو وی دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف

زمان تعویض فیلتر یو وی دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف

در برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف در آخرین مراحل از فیلتر یو وی برای از بین بردن کلیه میکروارگانیسم ها و عوامل باکتریایی موجود در آب استفاده می کنند.

فیلتر یو وی با تابش اشعه فرابنفش آب را کاملا تصفیه می کند و می تواند آب تصفیه شده را به لحاظ کیفیت کاملا آماده کند.

البته اگر دستگاه تصفیه آب خانگی شما مجهز به فیلتر یو وی نباشد، می توانید به آسانی این فیلتر را به مرحله آخر دستگاه اضافه کنید. فیلتر یو وی دارای بخش ها و تجهیزات مختلفی است.

لامپ یو وی از مهم ترین بخش های فیلتر یو وی است که وظیفه دارد با تابش اشعه فرابنفش میکروب های موجود در آب را نابود کند.

لامپ یو وی با اینکه ممکن است تا چندین وقت حتی پس از تمام شدن طول عمر بتابد، اما اشعه ای که لامپ تولید می کند قابلیت از بین بردن میکروب های موجود در آب را ندارد.

در اغلب موارد لامپ های تصفیه آب خانگی یو وی تا یک سال می توانند طول موجی مناسب برای از بین بردن باکتری ها تولید کنند. پس از آن لامپ یو وی توان خود را از دست می دهد و اشعه تولید شده از آن قابلیت نابودی ویروس ها را ندارد.

در صورتی که لامپ یو وی به موقع تعویض نشود، احتمال شکستگی آن بالاتر می رود. بنابراین بهتر است هر سال یک بار حتما لامپ یو وی را تعویض کنید تا آب خروجی از دستگاه دچار افت کیفیت نشود.

زمان تعویض فیلتر یو وی دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف

زمان تعویض فیلتر یو وی دستگاه های تصفیه آب خانگی شور لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *