سنسور نشتی یاب دستگاه تصفیه آب شور لایف

سنسور نشتی یاب دستگاه تصفیه آب شور لایف

در دستگاه های تصفیه آب، نشتی یکی از بزرگترین مشکلات است که موجب هدر رفتن آب و آسیب به کابینت ها می شود. از دلایل نشت آب می توان به شکستن هوزینگ ، آسیب به اتصالات ، در رفتگی شلنگ ها وغیره اشاره کرد.

برای جلوگیری از این مشکل از سنسور های نشتی یاب استفاده می شود ، پس می توان گفت سنسور های نشتی مهمترین تجهیزات دستگاه های تصفیه آب هستند.

سنسور نشتی آب در واقع یک هشدار دهنده برای نشت آب است و دارای یک قسمت ورودی و یک قسمت خروجی است. در کنار این قسمت قطعه ای قرار دارد که در مواقعی که این قطعه بالا قرار بگیرد ، باعث مسدود شدن جریان آب می شود.

انواع سنسور نشت آب شور لایف :

سنسور نشت آب دارای ۲ نوع مکانیکی و الکتریکی است ، هر دو نوع دارای ۲ بخش تشخیص نشتی دستگاه تصفیه آب و قطع کن جریان آب است :

  • سنسور نشت آب مکانیکی : در این سنسور هر دو بخش تشخیص نشتی و قطع کن با روش مکانیکی عمل می کنند. این سنسور برای تشخیص نشت آب از قرصی از جنس الیاف استفاده می کند که نسبت به آب حساس است. این قرص به صورت لایه ای و فشرده ساخته شده است ، زمانی که با آب برخورد می کند از حالت فشرده خارج می شود و اندازه آن بزرگ می شود. در قسمت بالایی قرص بازوی مکانیکی قرار گرفته است که در زمان بسته بودن مسیر آب باز است ، هنگامی که قرص با تماس با آب حجم و ارتفاعش افزایش پیدا می کند به بازو فشاری وارد می شود و آن را باز می کند و سبب قطع شدن جریان آب می شود.
  • سنسور نشتی یاب الکتریکی : در این سیستم مدار های الکتریکی کوچکی طراحی شده است که زمانی که با آب برخورد می کنند باعث عبور جریان خفیفی از خود می شوند. همچنین از یک شیر قطع کن خودکار برقی برای قطع کردن جریان برق استفاده می کند. در حالت عادی شیر قطع کن باز است و در زمان نشتی بسته می شود.
سنسور نشتی یاب دستگاه تصفیه آب شور لایف

سنسور نشتی یاب دستگاه تصفیه آب شور لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *