فلو فاضلاب ۳۰۰ در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورلایف

فلو فاضلاب ۳۰۰ در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورلایف

فلو فاضلاب قطعه ای مهم و کاربردی است که باعث افزایش فشار در پشت فیلتر ممبران می شود. در واقع فلو فاضلاب باعث محدود شدن جریان خروجی فاضلاب از هوزینگ ممبران می شود.

فلو فاضلاب که با نام های درین و محدود کننده فاضلاب نیز شناخته می شود یک قطعه ی کوچک به شکل کپسول است و در خروجی فاضلاب هوزینگ ممبران قرار می گیرد.

باعث می شود فاضلاب با سرعت بالا از هوزینگ خارج نشود و کمی درون هوزینگ باقی بماند تا فرآیند معکوس شدن جریان اسمزی صورت گیرد.

این قطعه با اینکه بسیار کوچک و بسیار ساده است اما بسیار کاربردی و مهم است و اگر نباشد و یا خراب شود فرآیند تصفیه آب به درستی انجام نمی شود و آب با سرعت بالا از فاضلاب خارج می شود.

محدود کننده فاضلاب بر اساس دبی آب خروجی که نیاز است در هر دقیقه خارج شود و ظرفیت فیلتر ممبران در انواع مختلفی ساخته می شود. مانند فلو فاضلاب ۳۰۰، ۴۰۰، ۴۵۰، …، ۱۵۰۰ وجود دارد.

فلو فاضلاب ۳۰۰ یعنی در هر دقیقه تنها ۳۰۰ سی سی فاضلاب اجازه خروج دارد و معمولا بر روی فیلترهای ممبران ۵۰ گالنی قرار می گیرد.

البته میزان فلو فاضلاب باید توسط متخصصان فنی تشخیص داده شود زیرا بر اساس عمر فیلتر ممبران، ظرفیت فیلتر ممبران، سختی آب ورودی و قدرت پمپ نوع فلو فاضلاب تغییر می کند.

فلو فاضلاب ۳۰۰ در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورلایف باید با تعویض فیلتر ممبران تعویض شود زیرا ممکن است دچار خرابی و یا گرفتگی شده باشد و عمر فیلتر ممبران را کاهش دهد.

فلو فاضلاب 300 در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورلایف

فلو فاضلاب ۳۰۰ در دستگاه های تصفیه آب خانگی شورلایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *