فلو فاضلاب ۴۵۰ دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف

فلو فاضلاب ۴۵۰ دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف

فلو فاضلاب که با نامهای درین و محدود کننده جریان فاضلاب نیز شناخته می شود قطعه ای کوچک و به شکل کپسول است که باعث محدود شدن جریان پساب می شود.

این قطعه در خروجی فاضلاب هوزینگ ممبران قرار می گیرد و آبی که بعد از تقویت شدن توسط پمپ وارد هوزینگ ممبران می شود را در پشت فیلتر ممبران نگه می دارد. در این زمان فرآیند معکوس شدن جریان اسمزی صورت می گیرد.

اگر فلو فاضلاب نباشد و یا خراب باشد آب با فشار از فاضلاب خارج می شود و فیلتر ممبران نمی تواند آب را تصفیه نماید در نتیجه عمل فیلتراسیون صورت نمی گیرد. به همین دلیل فلو فاضلاب نقش مهمی در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس دارد.

فلو فاضلاب بر اساس میزان آبی که در هر دقیقه از خود خارج می نماید، مشخص می شود. یعنی فلو فاضلاب ۴۵۰ قادر است در هر دقیقه ۴۵۰ سی سی فاضلاب از خود عبور دهد.

فلو فاضلاب ها بر اساس ظرفیت فیلتر ممبران در انواع مختلفی ساخته می شوند که بر اساس ظرفیت ممبران، سختی آب ورودی، عمر فیلتر ممبران و فشار پمپ تعیین می شوند.

بر روی هوزینگ ممبران قرار می گیرند. اینکه چه نوع فلو فاضلابی بر چه نوع فیلتر ممبرانی قرار گیرد باید توسط متخصص فنی مشخص شود.

اما به طور معمول و در شرایط عادی معمولا فلو فاضلاب ۴۵۰ بر روی فیلتر ممبران ۷۵ گالنی قرار می گیرد.

فلو فاضلاب 450 دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف

فلو فاضلاب ۴۵۰ دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *