مشخصات فیلتر کربن بلاک CTO شورلایف

مشخصات فیلتر کربن بلاک CTO شورلایف

در دستگاه تصفیه آب شورلایف شش مرحله ای سه فیلتر پیش تصفیه و سه فیلتر کار تصفیه نهایی را انجام می دهند در مرحله سوم دستگاه فیلتر کربن بلاک CTO  یا همان کارتریج کربن فشرده قرار می گیرد.

فیلتر کربن بلاک CTOشورلایف تکمیل کننده فرآیند کربن اکتیو(فیلتر مرحله دوم دستگاه تصفیه آب) است. این فیلتر به همراه دو فیلتر قبلی جزء فیلترهای پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب هستند.

علت نامگذاری فیلتر مرحله سوم این است که حاوی بلوک های کربن فشرده و جامد است. کار این فیلتر حذف کلر، بو، طعم، رنگ بد آب و در نهایت ذرات رد شده از مراحل قبل می باشد.

سایز استاندارد فیلتر مرحله سوم در تمام دستگاه های تصفیه آب خانگی ۱۰ اینج است. این فیلتر تمامی ذرات بزرگتر از ۵ میکرون را از آب جدا کرده و نمی گذارد تا از فیلتر خارج شود.

این فیلتر گیاهی است و برای سلامتی انسان مضر نمی باشد. در این مرحله از تصفیه آب زمان بیشتری با دانه های کربن در تماس است به همین علت بازدهی عمل فیلتراسیون و تصفیه آب در فیلتر کربن بلاک نسبت به فیلترهای پیش تصفیه مرحله یک و دو بیشتر است.

عمر مفید کربن بلاک شورلایف ۹ ماه می باشد اگر این مدت تعویض طولانی شود مواد شیمیایی و آلاینده ها از آن ها عبور می کنند و همچنین این فیلتر محل مناسبی برای رشد باکتری و تولید مثل آن ها خواهد بود.

مشخصات فیلتر کربن بلاک CTO شورلایف

مشخصات فیلتر کربن بلاک CTO شورلایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتردستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *