چگونه فیلترهای یک دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف را تعویض کنیم ؟

چگونه فیلترهای یک دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف را تعویض کنیم ؟

در اینجا روش تعویض سه فیلتر مرحله اول را توضیح می دهیم. قابل توجه است که برای تعویض فیلترها نیاز به یک آچار به نام آچار هوزینگ است که مخصوص باز کردن هوزینگ ها است.

هنگام خرید دستگاه تصفیه آب شور لایف یک عدد آچار هوزینگ به شما داده می شود. هر گاه خواستید فیلتر های سه مرحله اول را عوض کنید اول دستگاه را از برق بکشید و آب را ببندید.

 توجه داشته باشید که دنده های آچار در جای خود روی هوزینگ قرار بگیرند سپس آچار را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا هوزینگ باز شود.

سپس فیلتر را بیرون بیاورید و فیلتر جدید را جایگزین کنید سپس هوزینگ را ببندید. سپس دستگاه را روشن کرده و آب را باز کنید تا این جای کار هر سه مرحله شبیه به هم است اما بعد از تعویض فیلتر دو و سه قبل از اینکه آب در دستگاه جریان پیدا کند فیلتر ها را شستشو دهید.

 برای این کار اول شیلنگی که فیلتر دوم و مرحله سوم را به هم وصل می کند را درآورید سپس ظرفی بگذارید و آب ورودی را باز کنید.

 مشاهده خواهید کرد که آب سیاهی از آن خارج می شود و مدتی بعد زلال می شود در این هنگام شیلنگ را به جای خود بسته و اجازه بدهید دستگاه کار کند .

همینطور برای تعویض فیلتر سوم شور لایف نیز باید همین کار را انجام دهید یعنی قبل از شیلنگها را به طور کامل ببندید اول شیلنگ خروجی مرحله سوم را آزاد در یک ظرف رها کنید و سپس دستگاه را روشن نمایید اینجا نیز آب سیاه از دستگاه بیرون می آید.

علاوه بر فیلترها می توانید سه هوزینگ را بشویید تا تمیز باشند و عملکرد بهتری داشته باشند. البته این کار را نیز می توان از سمت شیلنگی که به سر ممبران وصل است انجام داد.

اول مخزن را خالی می کنید سپس شیر ورودی دستگاه تصفیه آب را باز می کنید تا مخزن مجددا پرشود.

چگونه فیلترهای یک دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف را تعویض کنیم ؟

چگونه فیلترهای یک دستگاه تصفیه آب خانگی شور لایف را تعویض کنیم ؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *